EUKANUBA Senior Large and extra large breeds Chicken - suché krmivo pro psy - 15kg
Kód: DLPEUKKAS0053Detailní popis produktu
EUKANUBA Senior Large and extra large breeds Chicken - suché krmivo pro psy - 15kg| Hmotnost | 15 kg |
| Psí plemeno | Všechna plemena obřích psů, Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena velkých a obřích psů |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | Senior |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Další funkce | Vlasy a kůže, Zubní, Podpora trávení, Pro seniory, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg, Velké plemeno +45 kg |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Bílkoviny | 26% |
| Hrubá vláknina | 2,1% |
| Hrubý popel | 6,1% |
| Obsah tuku | 12% |
| Obsažená vlhkost | 8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255202211 |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Psí plemeno: | Všechna plemena obřích psů, Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena velkých a obřích psů |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Stáří zvířete: | Senior |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Další funkce: | Vlasy a kůže, Zubní, Podpora trávení, Pro seniory, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Velikost plemene: | Velké plemeno 25 - 45 kg, Velké plemeno +45 kg |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Bílkoviny: | 26% |
| Hrubá vláknina: | 2,1% |
| Hrubý popel: | 6,1% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Obsažená vlhkost: | 8% |
