ENERGYDOG Elite Zvýšená aktivita – suché krmivo pro psa 18kg
Kód: DLPHRKKAS0023Detailní popis produktu
ENERGYDOG Elite Zvýšená aktivita – suché krmivo pro psa 18kg| Typ balení | Taška |
| Bez sóji | Ne |
| Specifické potřeby zvířete | Silné a zdravé kosti, Celkové zdraví, Silná imunita, Vývoj kloubů, Aktivní |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hmotnost | 18 kg |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ne |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Další funkce | Budování svalů, Celkový zdravotní stav, Podpora kloubů, Zvýšená aktivita |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Hlavní příchuť | Vepřové maso |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubý popel | 10% |
| Obsažená vlhkost | 10% |
| Obsah tuku | 20% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Bílkoviny | 32% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8436005010348 |
| Typ balení: | Taška |
| Bez sóji: | Ne |
| Specifické potřeby zvířete: | Silné a zdravé kosti, Celkové zdraví, Silná imunita, Vývoj kloubů, Aktivní |
| Bezlepkový: | Ne |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ne |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Další funkce: | Budování svalů, Celkový zdravotní stav, Podpora kloubů, Zvýšená aktivita |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Hlavní příchuť: | Vepřové maso |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubý popel: | 10% |
| Obsažená vlhkost: | 10% |
| Obsah tuku: | 20% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Bílkoviny: | 32% |
