Dolina Noteci Rafi Junior s jehněčím - suché krmivo pro psy - 10 kg
Kód: DLPDNTKAS0014Detailní popis produktu
Dolina Noteci Rafi Junior s jehněčím - suché krmivo pro psy - 10 kg| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | Junior |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Hmotnost | 10 kg |
| Velikost plemene | Malý (5-10 kilogramů), Velký (26 až 44 kg), Extra malý (<4 kg), Obrovský (> 45 kg), Střední (11 - 25kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový | Ano |
| Příchuť krmiva | Jehněčí |
| Typ balení | Taška |
| Fáze života zvířete | Junior |
| Bez sóji | Ano |
| Typ dávkovače | Plastová taška |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Další funkce | Období růstu, Celkový zdravotní stav |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Řada | DOLINA NOTECI Rafi |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Bílkoviny | 29% |
| Obsah tuku | 19% |
| Hrubý popel | 7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902921305538 |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Velikost plemene: | Malý (5-10 kilogramů), Velký (26 až 44 kg), Extra malý (<4 kg), Obrovský (> 45 kg), Střední (11 - 25kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový: | Ano |
| Příchuť krmiva: | Jehněčí |
| Typ balení: | Taška |
| Fáze života zvířete: | Junior |
| Bez sóji: | Ano |
| Typ dávkovače: | Plastová taška |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Další funkce: | Období růstu, Celkový zdravotní stav |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Řada: | DOLINA NOTECI Rafi |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsažená vlhkost: | 9% |
| Bílkoviny: | 29% |
| Obsah tuku: | 19% |
| Hrubý popel: | 7% |
