CANAGAN skotský losos – malé rasy – suché krmivo pro psy – 2kg
Kód: DLPCGNKAS0020Detailní popis produktu
CANAGAN skotský losos – malé rasy – suché krmivo pro psy – 2kg| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana trávicího traktu, Ochrana močového systému, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů, Cukrovka, Potravinová alergie, Vývoj kloubů, Kůže a srst, Celkové zdraví, Alergický, Kontrola funkce močových cest, Nesnášenlivost obilovin |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Hmotnost | 2 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Další funkce | Kontrola bezoárů, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Nemocné močové cesty, Podpora kloubů, Cukrovka, Podpora trávení, Bez lepku, Úleva od stresu, Alergie, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel | 9% |
| Bílkoviny | 33% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah tuku | 17% |
| Obsažená vlhkost | 8,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5029040011451 |
| Typ balení: | Taška |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana trávicího traktu, Ochrana močového systému, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů, Cukrovka, Potravinová alergie, Vývoj kloubů, Kůže a srst, Celkové zdraví, Alergický, Kontrola funkce močových cest, Nesnášenlivost obilovin |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Další funkce: | Kontrola bezoárů, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Nemocné močové cesty, Podpora kloubů, Cukrovka, Podpora trávení, Bez lepku, Úleva od stresu, Alergie, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Losos |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel: | 9% |
| Bílkoviny: | 33% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Obsažená vlhkost: | 8,5% |
