CANAGAN Skotský losos– suché krmivo pro psy – 2kg
Kód: DLPCGNKAS0022Detailní popis produktu
CANAGAN Skotský losos– suché krmivo pro psy – 2kg| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Další funkce | Nemocné močové cesty, Alergie, Podpora trávení, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Bez lepku, Kontrola bezoárů, Podpora kloubů, Cukrovka, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Celkové zdraví, Cukrovka, Potravinová alergie, Kůže a srst, Ochrana močového systému, Alergický, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů, Kontrola funkce močových cest, Vývoj kloubů, Ochrana trávicího traktu, Nesnášenlivost obilovin |
| Typ balení | Taška |
| Bezlepkový | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Hmotnost | 2 kg |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel | 9% |
| Bílkoviny | 33% |
| Obsažená vlhkost | 8% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 14% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5029040011130 |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavní příchuť: | Losos |
| Další funkce: | Nemocné močové cesty, Alergie, Podpora trávení, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Bez lepku, Kontrola bezoárů, Podpora kloubů, Cukrovka, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Celkové zdraví, Cukrovka, Potravinová alergie, Kůže a srst, Ochrana močového systému, Alergický, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů, Kontrola funkce močových cest, Vývoj kloubů, Ochrana trávicího traktu, Nesnášenlivost obilovin |
| Typ balení: | Taška |
| Bezlepkový: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel: | 9% |
| Bílkoviny: | 33% |
| Obsažená vlhkost: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 14% |
