BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - suché krmivo pro psy - 15 kg
Kód: AMABEZKAR3544Detailní popis produktu
BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - suché krmivo pro psy - 15 kg| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Řada | BRIT Premium by Nature |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Plemeno domácího zvířete | Rotvajler, Pudl |
| Další funkce | Vlasy a kůže, Alergie, Podpora imunity, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku |
| Bez sóji | Ano |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Citlivý žaludek |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Účinky na zdraví | Léčba alergie |
| Příchuť krmiva | Rýže, Jehněčí |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ zvířete | Pes |
| Hmotnost | 15 kg |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny | 27% |
| Hrubý popel | 7% |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Obsažená vlhkost | 10% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602526642 |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Řada: | BRIT Premium by Nature |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Plemeno domácího zvířete: | Rotvajler, Pudl |
| Další funkce: | Vlasy a kůže, Alergie, Podpora imunity, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku |
| Bez sóji: | Ano |
| Laktóza zdarma: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Citlivý žaludek |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Účinky na zdraví: | Léčba alergie |
| Příchuť krmiva: | Rýže, Jehněčí |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ zvířete: | Pes |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny: | 27% |
| Hrubý popel: | 7% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Obsažená vlhkost: | 10% |
