Brit Premium by Nature Light - suché krmivo pro psy - Jablko, Kuřecí maso, Kukuřice, Turecko 15 kg
Kód: AMABEZKAR3551Detailní popis produktu
Brit Premium by Nature Light - suché krmivo pro psy - Jablko, Kuřecí maso, Kukuřice, Turecko 15 kg| Příchuť krmiva | Kuřecí maso, Turecko, Jablko, Kukuřice |
| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze |
| Hmotnost | 15 kg |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín E, Omega-3, Vitamín D3, Vitamín A |
| Fáze života zvířete | Všechny |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Další funkce | Nadváha, Sterilizace |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | BRIT Premium by Nature |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Aditiva v krmivu | Analytické složky: hrubý protein 25,0 %, obsah tuku 8,0 %, vlhkost 10,0 %, hrubý popel 7,6 %, hrubá vláknina 6,5 %, vápník 1,6 %, fosfor 1,2 %, omega 3 0,1 %, omega 6 0,7 % Nutriční složení :vitamín A (3a672a) 20 000 IU, vitamin D3 (E671) 1 200 IU, vitamin E (α-tokoferol) (3a700) 500 mg, L-karnitin (3a910) 100 mg, biotin (3a880) 0,6 mg, (3a890) 600 mg, zinkový chelát aminokyselin hydrát (3b606) 90 mg, železnatý chelát aminokyselin hydrát (E1) 80 mg, manganový chelát aminokyselin hydrát (E5) 35 mg, jodid draselný (3b201) 0,65 mg, chelát měďnatý hydrát aminokyselin (E4) 15 mg, organická forma selenu produkovaného Saccaromyces cerevisiae CNCM I-3060 (selenizované kvasinky inaktivované) (3b8.10) 0,2 mgObsahuje EU schválené antioxidanty: tokoferolové extrakty z rostlinného oleje (1b306), askorbyl palmitát (1b304) a extrakt z rozmarýnu |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubá vláknina | 6,5% |
| Bílkoviny | 25% |
| Obsah vitamínu E | 500 mg/kg |
| Obsah tuku | 8% |
| Vápník | 1,6% |
| Metabolizovatelná energie (ME) | 3180 kcal/kg |
| Hrubý popel | 7,6% |
| Obsah vitamínu D3 | 1200 IU/kg |
| Obsah vitamínu A | 20000 IU/kg |
| Fosfor | 1,2% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602526604 |
| Příchuť krmiva: | Kuřecí maso, Turecko, Jablko, Kukuřice |
| Typ balení: | Taška |
| Specifické potřeby zvířete: | Sklon k nadváze |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín E, Omega-3, Vitamín D3, Vitamín A |
| Fáze života zvířete: | Všechny |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Další funkce: | Nadváha, Sterilizace |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | BRIT Premium by Nature |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Aditiva v krmivu: | Analytické složky: hrubý protein 25,0 %, obsah tuku 8,0 %, vlhkost 10,0 %, hrubý popel 7,6 %, hrubá vláknina 6,5 %, vápník 1,6 %, fosfor 1,2 %, omega 3 0,1 %, omega 6 0,7 % Nutriční složení :vitamín A (3a672a) 20 000 IU, vitamin D3 (E671) 1 200 IU, vitamin E (α-tokoferol) (3a700) 500 mg, L-karnitin (3a910) 100 mg, biotin (3a880) 0,6 mg, (3a890) 600 mg, zinkový chelát aminokyselin hydrát (3b606) 90 mg, železnatý chelát aminokyselin hydrát (E1) 80 mg, manganový chelát aminokyselin hydrát (E5) 35 mg, jodid draselný (3b201) 0,65 mg, chelát měďnatý hydrát aminokyselin (E4) 15 mg, organická forma selenu produkovaného Saccaromyces cerevisiae CNCM I-3060 (selenizované kvasinky inaktivované) (3b8.10) 0,2 mgObsahuje EU schválené antioxidanty: tokoferolové extrakty z rostlinného oleje (1b306), askorbyl palmitát (1b304) a extrakt z rozmarýnu |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubá vláknina: | 6,5% |
| Bílkoviny: | 25% |
| Obsah vitamínu E: | 500 mg/kg |
| Obsah tuku: | 8% |
| Vápník: | 1,6% |
| Metabolizovatelná energie (ME): | 3180 kcal/kg |
| Hrubý popel: | 7,6% |
| Obsah vitamínu D3: | 1200 IU/kg |
| Obsah vitamínu A: | 20000 IU/kg |
| Fosfor: | 1,2% |
