BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic Light S Mono Fish with rice - suché krmivo pro psy - 1kg
Kód: DLPBA5KAS0024Detailní popis produktu
BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic Light S Mono Fish with rice - suché krmivo pro psy - 1kg| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Typ balení | Taška |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Správné trávení, Alergický, Sterilizované, Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie, Po kastraci |
| Hmotnost | 1 kg |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Budování svalů, Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Monobílkoviny, Sterilizace, Nadváha, Bez lepku, Podpora trávení |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | BALTICA Nutraceutic |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubá vláknina | 4,5% |
| Hrubý popel | 7% |
| Obsah tuku | 7% |
| Bílkoviny | 22% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905488404584 |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Typ balení: | Taška |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Sklon k nadváze, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Správné trávení, Alergický, Sterilizované, Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie, Po kastraci |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Budování svalů, Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Monobílkoviny, Sterilizace, Nadváha, Bez lepku, Podpora trávení |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | BALTICA Nutraceutic |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubá vláknina: | 4,5% |
| Hrubý popel: | 7% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Bílkoviny: | 22% |
