BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic Large and X-Large breeds Mono Venison with rice - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0036Detailní popis produktu
BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic Large and X-Large breeds Mono Venison with rice - suché krmivo pro psy - 12kg| Další funkce | Budování svalů, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Podpora trávení, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Alergie |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Řada | BALTICA Nutraceutic |
| Hlavní příchuť | Zvěřina |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Typ balení | Taška |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Hmotnost | 12 kg |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena velkých a obřích psů, Všechna plemena obřích psů |
| Velikost plemene | Velké plemeno +45 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Kůže a srst, Potravinová alergie, Správné trávení, Celkové zdraví, Snížení potravinové intolerance |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsah tuku | 15% |
| Bílkoviny | 28% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Hrubý popel | 9% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905488404935 |
| Další funkce: | Budování svalů, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Podpora trávení, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Alergie |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Řada: | BALTICA Nutraceutic |
| Hlavní příchuť: | Zvěřina |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Typ balení: | Taška |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena velkých a obřích psů, Všechna plemena obřích psů |
| Velikost plemene: | Velké plemeno +45 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Alergický, Kůže a srst, Potravinová alergie, Správné trávení, Celkové zdraví, Snížení potravinové intolerance |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsah tuku: | 15% |
| Bílkoviny: | 28% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Hrubý popel: | 9% |
