BALTICA Excellent Sensitive Mono Baltic fish Medium breeds - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPBA5KAS0001Detailní popis produktu
BALTICA Excellent Sensitive Mono Baltic fish Medium breeds - suché krmivo pro psy - 9kg| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Nesnášenlivost obilovin, Kůže a srst, Správné trávení, Alergický, Celkové zdraví, Ochrana svalové hmoty, Citlivý žaludek |
| Hmotnost | 9 kg |
| Psí plemeno | Všechna plemena středně velkých psů |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Monobílkoviny, Budování svalů, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Období růstu, Přecitlivělost na potraviny |
| Bezlepkový | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Řada | BALTICA Excellent |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel | 9% |
| Bílkoviny | 26% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 14% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905996520264 |
| Typ balení: | Taška |
| Specifické potřeby zvířete: | Nesnášenlivost obilovin, Kůže a srst, Správné trávení, Alergický, Celkové zdraví, Ochrana svalové hmoty, Citlivý žaludek |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Psí plemeno: | Všechna plemena středně velkých psů |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Monobílkoviny, Budování svalů, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Období růstu, Přecitlivělost na potraviny |
| Bezlepkový: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Řada: | BALTICA Excellent |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel: | 9% |
| Bílkoviny: | 26% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 14% |
