BALTICA Excellent Sensitive Mono Baltic fish Large and X-large breeds - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0002Detailní popis produktu
BALTICA Excellent Sensitive Mono Baltic fish Large and X-large breeds - suché krmivo pro psy - 12kg| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez cukru | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana svalové hmoty, Kůže a srst, Alergický, Celkové zdraví, Správné trávení, Nesnášenlivost obilovin, Citlivý žaludek |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých a obřích psů, Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena obřích psů |
| Hmotnost | 12 kg |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Budování svalů, Období růstu, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Alergie |
| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg, Velké plemeno +45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Řada | BALTICA Excellent |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny | 26% |
| Hrubý popel | 9% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 14% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905996520165 |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez cukru: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana svalové hmoty, Kůže a srst, Alergický, Celkové zdraví, Správné trávení, Nesnášenlivost obilovin, Citlivý žaludek |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých a obřích psů, Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena obřích psů |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Budování svalů, Období růstu, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Alergie |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Velikost plemene: | Velké plemeno 25 - 45 kg, Velké plemeno +45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Řada: | BALTICA Excellent |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny: | 26% |
| Hrubý popel: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 14% |
