BALTICA Excellent Senior Vitality Mono Baltic fish Medium and large breeds - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0016Detailní popis produktu
BALTICA Excellent Senior Vitality Mono Baltic fish Medium and large breeds - suché krmivo pro psy - 12kg| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Období růstu, Monobílkoviny, Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Stáří zvířete | Senior |
| Řada | BALTICA Excellent |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana svalové hmoty, Zachování vitality, Alergický, Vitalita, Celkové zdraví, Správné trávení, Nesnášenlivost obilovin, Kůže a srst, Citlivý žaludek |
| Psí plemeno | Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 12 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bezlepkový | Ano |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny | 26% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Hrubý popel | 8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903999105792 |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Období růstu, Monobílkoviny, Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Stáří zvířete: | Senior |
| Řada: | BALTICA Excellent |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana svalové hmoty, Zachování vitality, Alergický, Vitalita, Celkové zdraví, Správné trávení, Nesnášenlivost obilovin, Kůže a srst, Citlivý žaludek |
| Psí plemeno: | Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Typ balení: | Taška |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Bezlepkový: | Ano |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny: | 26% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Hrubý popel: | 8% |
