BALTICA Excellent Puppy Mono Salmon Medium and large breeds - suché krmivo pro psy - 3kg
Kód: DLPBA5KAS0014Detailní popis produktu
BALTICA Excellent Puppy Mono Salmon Medium and large breeds - suché krmivo pro psy - 3kg| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Stáří zvířete | Junior |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Řada | BALTICA Excellent |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Další funkce | Budování svalů, Období růstu, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Monobílkoviny |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana svalové hmoty, Alergický, Citlivý žaludek, Období růstu, Kůže a srst |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů |
| Hmotnost | 3 kg |
| Typ balení | Taška |
| Bez cukru | Ano |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Bílkoviny | 30% |
| Hrubý popel | 9% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905996520325 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene: | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Řada: | BALTICA Excellent |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Další funkce: | Budování svalů, Období růstu, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Monobílkoviny |
| Hlavní příchuť: | Losos |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana svalové hmoty, Alergický, Citlivý žaludek, Období růstu, Kůže a srst |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Typ balení: | Taška |
| Bez cukru: | Ano |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Bílkoviny: | 30% |
| Hrubý popel: | 9% |
