BALTICA Excellent Junior Mono Salmon Large and X-large breeds - suché krmivo pro psy - 3kg
Kód: DLPBA5KAS0015Detailní popis produktu
BALTICA Excellent Junior Mono Salmon Large and X-large breeds - suché krmivo pro psy - 3kg| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Období růstu, Alergický, Kůže a srst, Ochrana svalové hmoty, Citlivý žaludek |
| Bez cukru | Ano |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých a obřích psů, Všechna plemena obřích psů, Všechna plemena velkých psů |
| Forma dávkování | Pevný |
| Hmotnost | 3 kg |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Bez sóji | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg, Velké plemeno +45 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Období růstu, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Budování svalů, Celkový zdravotní stav, Monobílkoviny, Bez lepku, Alergie |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Stáří zvířete | Junior |
| Řada | BALTICA Excellent |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku | 15% |
| Bílkoviny | 28% |
| Hrubý popel | 8% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905996520899 |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Období růstu, Alergický, Kůže a srst, Ochrana svalové hmoty, Citlivý žaludek |
| Bez cukru: | Ano |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých a obřích psů, Všechna plemena obřích psů, Všechna plemena velkých psů |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Bezlepkový: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Bez sóji: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene: | Velké plemeno 25 - 45 kg, Velké plemeno +45 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Období růstu, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Budování svalů, Celkový zdravotní stav, Monobílkoviny, Bez lepku, Alergie |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Řada: | BALTICA Excellent |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Losos |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku: | 15% |
| Bílkoviny: | 28% |
| Hrubý popel: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
