BALTICA Excellent Hypoallergenic Junior L/XL Mono Salmon - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0061Detailní popis produktu
BALTICA Excellent Hypoallergenic Junior L/XL Mono Salmon - suché krmivo pro psy - 12kg| Velikost plemene | Velké plemeno +45 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena velkých a obřích psů, Všechna plemena obřích psů |
| Specifické potřeby zvířete | Nesnášenlivost obilovin, Snížení potravinové intolerance, Ochrana svalové hmoty, Alergický, Kůže a srst, Potravinová alergie, Pro eliminační diety, Silné a zdravé kosti, Silná imunita, Období růstu, Citlivý žaludek |
| Typ balení | Taška |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez sóji | Ano |
| Hmotnost | 12 kg |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Další funkce | Budování svalů, Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Podpora trávení, Období růstu, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity |
| Řada | BALTICA Excellent |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | Junior |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny | 28% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popel | 8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903999105785 |
| Velikost plemene: | Velké plemeno +45 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena velkých a obřích psů, Všechna plemena obřích psů |
| Specifické potřeby zvířete: | Nesnášenlivost obilovin, Snížení potravinové intolerance, Ochrana svalové hmoty, Alergický, Kůže a srst, Potravinová alergie, Pro eliminační diety, Silné a zdravé kosti, Silná imunita, Období růstu, Citlivý žaludek |
| Typ balení: | Taška |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez sóji: | Ano |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Další funkce: | Budování svalů, Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Podpora trávení, Období růstu, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity |
| Řada: | BALTICA Excellent |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Hlavní příchuť: | Losos |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny: | 28% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popel: | 8% |
