BALTICA Excellent Hypoallergenic Adult Medium breeds Mono Salmon - suché krmivo pro psy - 3kg
Kód: DLPBA5KAS0006Detailní popis produktu
BALTICA Excellent Hypoallergenic Adult Medium breeds Mono Salmon - suché krmivo pro psy - 3kg| Bez umělých barviv | Ano |
| Hmotnost | 3 kg |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Úzkostlivý, Alergický, Celkové zdraví, Kůže a srst, Potravinová alergie, Správné trávení, Snížení potravinové intolerance |
| Typ balení | Taška |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez sóji | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Psí plemeno | Všechna plemena středně velkých psů |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Další funkce | Bez lepku, Budování svalů, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Monobílkoviny |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Řada | BALTICA Excellent |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel | 9% |
| Bílkoviny | 28% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5904870034507 |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Úzkostlivý, Alergický, Celkové zdraví, Kůže a srst, Potravinová alergie, Správné trávení, Snížení potravinové intolerance |
| Typ balení: | Taška |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez sóji: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Psí plemeno: | Všechna plemena středně velkých psů |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Další funkce: | Bez lepku, Budování svalů, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Monobílkoviny |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Řada: | BALTICA Excellent |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Hlavní příchuť: | Losos |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel: | 9% |
| Bílkoviny: | 28% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
