ADDVENA Power of Nature Junior Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 10kg
Kód: DLPAD1KAS0004Detailní popis produktu
ADDVENA Power of Nature Junior Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 10kg| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Junior |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hmotnost | 10 kg |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Specifické potřeby zvířete | Nesnášenlivost obilovin, Snížení potravinové intolerance, Pro eliminační diety, Kůže a srst, Silná imunita, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Vitalita, Silné a zdravé kosti, Celkové zdraví, Potravinová alergie, Období růstu, Úzkostlivý, Období růstu, těhotenství a kojení, Alergický, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů |
| Typ balení | Taška |
| Řada | ADDVENA Power of Nature |
| Bezlepkový | Ano |
| Další funkce | Budování svalů, Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Období růstu, Celkový zdravotní stav, Podpora kloubů, Monobílkoviny, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Těhotenství a kojení |
| Bez cukru | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubá vláknina | 3,8% |
| Bílkoviny | 29,5% |
| Obsah tuku | 15,5% |
| Hrubý popel | 7,2% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906395581757 |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Specifické potřeby zvířete: | Nesnášenlivost obilovin, Snížení potravinové intolerance, Pro eliminační diety, Kůže a srst, Silná imunita, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Vitalita, Silné a zdravé kosti, Celkové zdraví, Potravinová alergie, Období růstu, Úzkostlivý, Období růstu, těhotenství a kojení, Alergický, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů |
| Typ balení: | Taška |
| Řada: | ADDVENA Power of Nature |
| Bezlepkový: | Ano |
| Další funkce: | Budování svalů, Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Období růstu, Celkový zdravotní stav, Podpora kloubů, Monobílkoviny, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Těhotenství a kojení |
| Bez cukru: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubá vláknina: | 3,8% |
| Bílkoviny: | 29,5% |
| Obsah tuku: | 15,5% |
| Hrubý popel: | 7,2% |
