ADDVENA Power of Nature Adult Small Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 10kg
Kód: DLPAD1KAS0006Detailní popis produktu
ADDVENA Power of Nature Adult Small Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 10kg| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Hmotnost | 10 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Citlivý žaludek, Silná imunita, Úzkostlivý, Alergický, Potravinová alergie, Vitalita, Celkové zdraví, Snížení potravinové intolerance, Pro eliminační diety, Nesnášenlivost obilovin, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Kůže a srst |
| Typ balení | Taška |
| Další funkce | Podpora trávení, Budování svalů, Monobílkoviny, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Podpora imunity |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez cukru | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Řada | ADDVENA Power of Nature |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubý popel | 7,3% |
| Bílkoviny | 28% |
| Hrubá vláknina | 3,7% |
| Obsah tuku | 15% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906395581764 |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Citlivý žaludek, Silná imunita, Úzkostlivý, Alergický, Potravinová alergie, Vitalita, Celkové zdraví, Snížení potravinové intolerance, Pro eliminační diety, Nesnášenlivost obilovin, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Kůže a srst |
| Typ balení: | Taška |
| Další funkce: | Podpora trávení, Budování svalů, Monobílkoviny, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Podpora imunity |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez cukru: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Řada: | ADDVENA Power of Nature |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubý popel: | 7,3% |
| Bílkoviny: | 28% |
| Hrubá vláknina: | 3,7% |
| Obsah tuku: | 15% |
