ADDVENA Power of Nature Adult Sensitive Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 2,5kg
Kód: DLPAD1KAS0015Detailní popis produktu
ADDVENA Power of Nature Adult Sensitive Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 2,5kg| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Řada | ADDVENA Power of Nature |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst, Sklon k nadváze, Vitalita, Silné a zdravé kosti, Celkové zdraví, Úzkostlivý, Alergický, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Potravinová alergie, Nesnášenlivost obilovin, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Snížení potravinové intolerance, Pro eliminační diety, Silná imunita, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů |
| Typ balení | Taška |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Další funkce | Alergie, Nadváha, Podpora kloubů, Monobílkoviny, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel | 7,1% |
| Bílkoviny | 21,9% |
| Hrubá vláknina | 4,8% |
| Obsah tuku | 8,7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906395581641 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Řada: | ADDVENA Power of Nature |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Kůže a srst, Sklon k nadváze, Vitalita, Silné a zdravé kosti, Celkové zdraví, Úzkostlivý, Alergický, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Potravinová alergie, Nesnášenlivost obilovin, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Snížení potravinové intolerance, Pro eliminační diety, Silná imunita, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů |
| Typ balení: | Taška |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Další funkce: | Alergie, Nadváha, Podpora kloubů, Monobílkoviny, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel: | 7,1% |
| Bílkoviny: | 21,9% |
| Hrubá vláknina: | 4,8% |
| Obsah tuku: | 8,7% |
