ADDVENA Power of Nature Adult Sensitive Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 10kg
Kód: DLPAD1KAS0016Detailní popis produktu
ADDVENA Power of Nature Adult Sensitive Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 10kg| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze, Vitalita, Silné a zdravé kosti, Celkové zdraví, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Nesnášenlivost obilovin, Úzkostlivý, Alergický, Silná imunita, Kůže a srst, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Pro eliminační diety, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů |
| Hmotnost | 10 kg |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Typ balení | Taška |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Řada | ADDVENA Power of Nature |
| Další funkce | Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Bez lepku, Podpora kloubů, Monobílkoviny, Nadváha, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubý popel | 7,1% |
| Hrubá vláknina | 4,8% |
| Bílkoviny | 21,9% |
| Obsah tuku | 8,7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906395581801 |
| Specifické potřeby zvířete: | Sklon k nadváze, Vitalita, Silné a zdravé kosti, Celkové zdraví, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Nesnášenlivost obilovin, Úzkostlivý, Alergický, Silná imunita, Kůže a srst, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Pro eliminační diety, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Typ balení: | Taška |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Řada: | ADDVENA Power of Nature |
| Další funkce: | Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Bez lepku, Podpora kloubů, Monobílkoviny, Nadváha, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity |
| Velikost plemene: | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubý popel: | 7,1% |
| Hrubá vláknina: | 4,8% |
| Bílkoviny: | 21,9% |
| Obsah tuku: | 8,7% |
