ACANA Singles Grass-Fed Lamb Mono - suché krmivo pro psy - 6kg
Kód: DLZANAKSP0067Detailní popis produktu
ACANA Singles Grass-Fed Lamb Mono - suché krmivo pro psy - 6kg| Hmotnost | 6 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Další funkce | Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Budování svalů, Alergie, Monobílkoviny |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Řada | ACANA Singles |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Obsah tuku | 15% |
| Obsažená vlhkost | 12% |
| Bílkoviny | 31% |
| Hrubý popel | 7,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992570606 |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Další funkce: | Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Budování svalů, Alergie, Monobílkoviny |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Řada: | ACANA Singles |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Obsažená vlhkost: | 12% |
| Bílkoviny: | 31% |
| Hrubý popel: | 7,5% |
