Vrtačka/šroubovák Makita DHP489Z 18 V
Kód: NAKMAKWWK0074Detailní popis produktu
Vrtačka/šroubovák Makita DHP489Z 18 V| Barva | Modrá, Černá |
| Vestavěné světlo | Ano |
| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Tvar držadla | Rukojeť pistole |
| Vrtání | Ano |
| Typ produktu | Aku vrtačka |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Průměr sklíčidla | 1/2" |
| Napětí baterie | 18 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Šířka | 81 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Výška | 261 mm |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Volnoběžná rychlost (max) | 1800 ot/min |
| Maximální točivý moment (měkký spoj) | 40 Nm |
| Maximální točivý moment (tvrdé aplikace) | 70 Nm |
| Volnoběžná rychlost (min) | 550 ot/min |
| Průměr vrtání do oceli (max.) | 1,3 cm |
| Průměr vrtání do dřeva (max.) | 3,8 cm |
| Maximální průměr vrtání do cihlové zdi | 1,6 cm |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Balení baterií | Ne |
| Nabíječka | Ne |
| Počet krytů v ceně | 1 |
| Včetně karabiny | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| EAN: | 088381775601 |
| Barva: | Modrá, Černá |
| Vestavěné světlo: | Ano |
| Typ motoru: | Bezkartáčový |
| Tvar držadla: | Rukojeť pistole |
| Vrtání: | Ano |
| Typ produktu: | Aku vrtačka |
| Nastavitelná rychlost: | Ano |
| Průměr sklíčidla: | 1/2" |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Šířka: | 81 mm |
| Hloubka: | 175 mm |
| Výška: | 261 mm |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
| Volnoběžná rychlost (max): | 1800 ot/min |
| Maximální točivý moment (měkký spoj): | 40 Nm |
| Maximální točivý moment (tvrdé aplikace): | 70 Nm |
| Volnoběžná rychlost (min): | 550 ot/min |
| Průměr vrtání do oceli (max.): | 1,3 cm |
| Průměr vrtání do dřeva (max.): | 3,8 cm |
| Maximální průměr vrtání do cihlové zdi: | 1,6 cm |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Balení baterií: | Ne |
| Nabíječka: | Ne |
| Počet krytů v ceně: | 1 |
| Včetně karabiny: | Ano |
