Einhell TP-CD 18/80 Li BL-Solo Rychloupínací 1,41 kg Černá, Červená
Kód: NAKEINWWK0041Detailní popis produktu
Einhell TP-CD 18/80 Li BL-Solo Rychloupínací 1,41 kg Černá, Červená| Snadné uchopení | Ano |
| Typ tlumivky | Rychloupínací |
| Vrtání s příklepem | Ne |
| Nastavitelný točivý moment | Ano |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Šroubování | Ano |
| Design výrobků | Vrtačka s pistolovým držadlem |
| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Barva | Červená, Černá |
| Vrtání | Ano |
| Napětí baterie | 18 V |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Ukazatel úrovně baterie | Ano |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Hmotnost | 1,41 kg |
| Nastavení točivého momentu | 20 |
| Upínací rozsah sklíčidla (max) | 1,3 cm |
| Počet rychlostí | 2 |
| Upínací rozsah sklíčidla (min) | 2 mm |
| Maximální točivý moment (tvrdé aplikace) | 80 Nm |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Včetně baterie | Ne |
| Nabíječka baterie | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| EAN: | 4006825672176 |
| Snadné uchopení: | Ano |
| Typ tlumivky: | Rychloupínací |
| Vrtání s příklepem: | Ne |
| Nastavitelný točivý moment: | Ano |
| Nastavitelná rychlost: | Ano |
| Šroubování: | Ano |
| Design výrobků: | Vrtačka s pistolovým držadlem |
| Typ motoru: | Bezkartáčový |
| Barva: | Červená, Černá |
| Vrtání: | Ano |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Ukazatel úrovně baterie: | Ano |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Hmotnost: | 1,41 kg |
| Nastavení točivého momentu: | 20 |
| Upínací rozsah sklíčidla (max): | 1,3 cm |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Upínací rozsah sklíčidla (min): | 2 mm |
| Maximální točivý moment (tvrdé aplikace): | 80 Nm |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Včetně baterie: | Ne |
| Nabíječka baterie: | Ne |
