Einhell TP-CD 18/60 Li BL - Solo 2000 ot/min 1,3 kg Černá, Šedá, Červená
Kód: NAKEINWWK0040Detailní popis produktu
Einhell TP-CD 18/60 Li BL - Solo 2000 ot/min 1,3 kg Černá, Šedá, Červená| Barva | Červená, Šedá, Černá |
| Snadné uchopení | Ano |
| Design výrobků | Vrtačka s pistolovým držadlem |
| Vrtání | Ano |
| Vestavěné světlo | Ano |
| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 18 V |
| Vyjímatelná baterie | Ano |
| Výška balení | 212 mm |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Šířka balení | 219 mm |
| Hloubka balení | 78 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,54 kg |
| Rychlost naprázdno (2. rychlost) | 2000 ot/min |
| Volnoběžná rychlost (max) | 2000 ot/min |
| Počet rychlostí | 2 |
| Rychlost naprázdno (1. rychlost) | 500 ot/min |
| Upínací rozsah sklíčidla (max) | 1,3 cm |
| Maximální točivý moment (tvrdé aplikace) | 60 Nm |
| Nastavení točivého momentu | 22 |
| Nabíječka baterie | Ne |
| Včetně baterie | Ne |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| EAN: | 4006825659955 |
| Barva: | Červená, Šedá, Černá |
| Snadné uchopení: | Ano |
| Design výrobků: | Vrtačka s pistolovým držadlem |
| Vrtání: | Ano |
| Vestavěné světlo: | Ano |
| Typ motoru: | Bezkartáčový |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Vyjímatelná baterie: | Ano |
| Výška balení: | 212 mm |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Šířka balení: | 219 mm |
| Hloubka balení: | 78 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,54 kg |
| Rychlost naprázdno (2. rychlost): | 2000 ot/min |
| Volnoběžná rychlost (max): | 2000 ot/min |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Rychlost naprázdno (1. rychlost): | 500 ot/min |
| Upínací rozsah sklíčidla (max): | 1,3 cm |
| Maximální točivý moment (tvrdé aplikace): | 60 Nm |
| Nastavení točivého momentu: | 22 |
| Nabíječka baterie: | Ne |
| Včetně baterie: | Ne |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
