18V příklepová vrtačka a šroubovák TP-CD 18/70 LI-I BL SOLO 4514315 EINHELL
Kód: NAKEINWWK0044Detailní popis produktu
18V příklepová vrtačka a šroubovák TP-CD 18/70 LI-I BL SOLO 4514315 EINHELL| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Šroubování | Ano |
| Vrtání s příklepem | Ano |
| Vrtání | Ano |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Barva | Červená, Černá |
| Design výrobků | Vrtačka s pistolovým držadlem |
| Snadné uchopení | Ano |
| Ukazatel úrovně baterie | Ano |
| Napětí baterie | 18 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Hmotnost | 1,41 kg |
| Počet rychlostí | 2 |
| Nastavení točivého momentu | 21 |
| Nabíječka baterie | Ne |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Včetně baterie | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| EAN: | 4006825677898 |
| Typ motoru: | Bezkartáčový |
| Šroubování: | Ano |
| Vrtání s příklepem: | Ano |
| Vrtání: | Ano |
| Nastavitelná rychlost: | Ano |
| Barva: | Červená, Černá |
| Design výrobků: | Vrtačka s pistolovým držadlem |
| Snadné uchopení: | Ano |
| Ukazatel úrovně baterie: | Ano |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Hmotnost: | 1,41 kg |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Nastavení točivého momentu: | 21 |
| Nabíječka baterie: | Ne |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Včetně baterie: | Ne |
