NATEC Kangaroo USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A Černá
Kód: DIANATKIE0001Detailní popis produktu
NATEC Kangaroo USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A Černá| LED indikátory | Status |
| Materiál | Hliník |
| Plug and Play | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Barva | Černá |
| Vyměnitelný za provozu | Ano |
| Maximální přenosová rychlost | 5 Gbit/s |
| Výška | 56 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Šířka | 129 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS 9.0, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS 9.2, Mac OS 9.1, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Počet USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portů | 1 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| AC adaptér | Ano |
| Návod k obsluze | Ano |
| Dodávané kabely | USB |
| Typ paměťového média | SSD, HDD |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 1 |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | 2.5, 3.5" |
| Maximální kapacita úložiště | 8 TB |
| Rozhraní ukládacího disku | SATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Docking stations |
|---|---|
| EAN: | 5901969407891 |
| LED indikátory: | Status |
| Materiál: | Hliník |
| Plug and Play: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Vyměnitelný za provozu: | Ano |
| Maximální přenosová rychlost: | 5 Gbit/s |
| Výška: | 56 mm |
| Hloubka: | 65 mm |
| Šířka: | 129 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000 |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS 9.0, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS 9.2, Mac OS 9.1, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Kompatibilní s Mac OS: | Ano |
| Počet USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portů: | 1 |
| Napájecí konektor: | Ano |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| AC adaptér: | Ano |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB |
| Typ paměťového média: | SSD, HDD |
| Počet podporovaných úložných jednotek: | 1 |
| Podporovaná velikost úložných jednotek: | 2.5, 3.5" |
| Maximální kapacita úložiště: | 8 TB |
| Rozhraní ukládacího disku: | SATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
