DELL WD19S-130W Kabel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Černá Použité
Kód: UZYDELSTA0007Detailní popis produktu
DELL WD19S-130W Kabel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Černá Použité| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Charakteristiky | Použitý výrobek |
| Typ zdroje | DC |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Délka napájecího kabelu | 1 m |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Napájecí zdroj | 130 W |
| Výška | 29 mm |
| Hmotnost | 585 g |
| Šířka | 205 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ne |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Technologie propojení | Kabel |
| Napájecí konektor | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Maximální digitální rozlišení | 5120 x 2880 px |
| LED indikátory | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Varování | Ujistěte se, že je zařízení zapojeno do správného zdroje napájení., Zabraňte kontaktu zařízení s vodou., Zařízení by měl používat a opravovat kvalifikovaný personál. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Docking stations and replicators |
|---|---|
| EAN: | 5901443358022 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Charakteristiky: | Použitý výrobek |
| Typ zdroje: | DC |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Délka napájecího kabelu: | 1 m |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Napájecí zdroj: | 130 W |
| Výška: | 29 mm |
| Hmotnost: | 585 g |
| Šířka: | 205 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C: | 2 |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ne |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 3 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 2 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Napájecí konektor: | Ano |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| Barva: | Černá |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Maximální digitální rozlišení: | 5120 x 2880 px |
| LED indikátory: | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 35 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 90% |
| Kód harmonizovaného systému: | 84733020 |
| Varování: | Ujistěte se, že je zařízení zapojeno do správného zdroje napájení., Zabraňte kontaktu zařízení s vodou., Zařízení by měl používat a opravovat kvalifikovaný personál. |
