Lenovo X9 Charging GaN Dock Kabel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Šedá
Kód: MOBLEVSTA0119Detailní popis produktu
Lenovo X9 Charging GaN Dock Kabel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Šedá| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Délka USB kabelu | 0,5 m |
| Vstupní proud | 1.6 A |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Typ zdroje | AC |
| Maximální spotřeba energie | 60 W |
| Hloubka | 80 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 33,5 mm |
| Hmotnost | 281 g |
| Hloubka balení | 183 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Výška balení | 55 mm |
| Hmotnost včetně balení | 574 g |
| Šířka balení | 190 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Verze USB Power Delivery až do | 60 W |
| Technologie propojení | Kabel |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB Power Delivery | Ano |
| Verze USB Power Delivery | 3.0 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ne |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 2 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Tlačítko reset | Ne |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Nabíjecí funkce | Ano |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Kompatibilita značky | Lenovo |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Maximální digitální rozlišení | 3840 x 2160 px |
| Barva | Šedá |
| Certifikace | FCC/ICES CE CB RCM BSMI VCCI/PSE UKCA TISI TUV Mark PSB NOM |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 90% |
| Stojan v ceně | Ano |
| Cestovní obal | Ano |
| Dodávané kabely | AC, USB typ C na USB typ C |
| Stručný návod | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Docking stations and port replicators |
|---|---|
| EAN: | 195892119937 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Délka USB kabelu: | 0,5 m |
| Vstupní proud: | 1.6 A |
| Délka napájecího kabelu: | 1,5 m |
| Typ zdroje: | AC |
| Maximální spotřeba energie: | 60 W |
| Hloubka: | 80 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Výška: | 33,5 mm |
| Hmotnost: | 281 g |
| Hloubka balení: | 183 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Výška balení: | 55 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 574 g |
| Šířka balení: | 190 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Verze USB Power Delivery až do: | 60 W |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Verze USB Power Delivery: | 3.0 |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ne |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C: | 2 |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Tlačítko reset: | Ne |
| Kompatibilní paměťové karty: | MicroSD (TransFlash) |
| Nabíjecí funkce: | Ano |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Kompatibilita značky: | Lenovo |
| Integrovaná čtečka karet: | Ano |
| Maximální digitální rozlišení: | 3840 x 2160 px |
| Barva: | Šedá |
| Certifikace: | FCC/ICES CE CB RCM BSMI VCCI/PSE UKCA TISI TUV Mark PSB NOM |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 8 - 90% |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Cestovní obal: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC, USB typ C na USB typ C |
| Stručný návod: | Ano |
