ASUS USB-C Stand Dock DC310 Kabel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Černá
Kód: MOBASUSTA0015Detailní popis produktu
ASUS USB-C Stand Dock DC310 Kabel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Černá| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wake-on-LAN ready | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s, 10, 100 |
| Typ zdroje | DC |
| Napájecí zdroj | 150 W |
| Délka USB kabelu | 0,65 m |
| Výstupní napětí | 20 V |
| Výstupní proud | 7,5 A |
| Hloubka | 66,2 mm |
| Hmotnost | 422 g |
| Výška | 29,6 mm |
| Šířka | 334,9 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Verze USB Power Delivery až do | 100 W |
| Napájecí konektor | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ne |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Základní materiál | Plast, Kov |
| Barva | Černá |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Maximální digitální rozlišení | 3840 x 2160 px |
| Rychlost přenosu dat | 10 Gbit/s |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Počet podporovaných displejů | 2 |
| Slot pro zámek | Ano |
| AC adaptér | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Docking stations and port replicators |
|---|---|
| EAN: | 4711387853634 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wake-on-LAN ready: | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 1000 Mbit/s, 10, 100 |
| Typ zdroje: | DC |
| Napájecí zdroj: | 150 W |
| Délka USB kabelu: | 0,65 m |
| Výstupní napětí: | 20 V |
| Výstupní proud: | 7,5 A |
| Hloubka: | 66,2 mm |
| Hmotnost: | 422 g |
| Výška: | 29,6 mm |
| Šířka: | 334,9 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Verze USB Power Delivery až do: | 100 W |
| Napájecí konektor: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A: | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ne |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C: | 1 |
| Základní materiál: | Plast, Kov |
| Barva: | Černá |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Maximální digitální rozlišení: | 3840 x 2160 px |
| Rychlost přenosu dat: | 10 Gbit/s |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Počet podporovaných displejů: | 2 |
| Slot pro zámek: | Ano |
| AC adaptér: | Ano |
