ASUS SimPro Dock 2 Kabel Thunderbolt 3 Černá, Modrá
Kód: MOBASUSTA0012Detailní popis produktu
ASUS SimPro Dock 2 Kabel Thunderbolt 3 Černá, Modrá| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Typ zdroje | DC |
| Výška | 161,5 mm |
| Hmotnost | 650 g |
| Šířka | 40,6 mm |
| Hloubka | 99 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Technologie propojení | Kabel |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 3 | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Rozhraní | Thunderbolt 3 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Barva | Modrá, Černá |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Nabíjecí funkce | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Maximální digitální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Kompatibilita značky | Asus |
| Maximální analogové rozlišení | 1920 x 1080 px |
| Kompatibilita | ASUS ExpertBook P / B / L |
| Varování | Neblokujte větrací otvory spotřebiče., Neotevírejte kryt zařízení., Nepoužívejte ve vlhkých podmínkách. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Docking stations and port replicators |
|---|---|
| EAN: | 4711081199670 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Typ zdroje: | DC |
| Výška: | 161,5 mm |
| Hmotnost: | 650 g |
| Šířka: | 40,6 mm |
| Hloubka: | 99 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Počet připojení DisplayPorts: | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C: | 1 |
| Počet VGA portů: | 1 |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 1 |
| Napájecí konektor: | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 3: | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Rozhraní: | Thunderbolt 3 |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| Barva: | Modrá, Černá |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Nabíjecí funkce: | Ano |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Maximální digitální rozlišení: | 7680 x 4320 px |
| Kompatibilita značky: | Asus |
| Maximální analogové rozlišení: | 1920 x 1080 px |
| Kompatibilita: | ASUS ExpertBook P / B / L |
| Varování: | Neblokujte větrací otvory spotřebiče., Neotevírejte kryt zařízení., Nepoužívejte ve vlhkých podmínkách. |
