Savio CL-205 DisplayPort kabel 2 m Černá
Kód: KBASAVDIS0008Detailní popis produktu
Savio CL-205 DisplayPort kabel 2 m Černá| Konektor 2 | DisplayPort |
| Konektor 1 | DisplayPort |
| Plug and Play | Ano |
| Barva | Černá |
| Rychlost přenosu dat | 32,4 Gbit/s |
| 3D kompatibilita | Ano |
| Délka kabelu | 2 m |
| Maximální rychlost obnovy | 240 Hz |
| Zobrazovací formát | 4320p, 2160p, 1080p |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160, 7680 x 4320, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Uzamykatelný konektor 2 | Ano |
| Zajištění | Ano |
| Uzamykatelný konektor 1 | Ano |
| AWG (velikost drátu) | 30 |
| Multi-Stream Transport (MST) | Ano |
| Podpora HBR3 | Ano |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Display Stream Compression (DSC) | Ano |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Šířka pásma | 4050 MB/s |
| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ) | Ano |
| Certifikace | WE CEE |
| Hmotnost | 80 g |
| Výška balení | 220 mm |
| Šířka balení | 140 mm |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost včetně balení | 84 g |
| Návod na použití | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DisplayPort cables |
|---|---|
| EAN: | 5902768707915 |
| Konektor 2: | DisplayPort |
| Konektor 1: | DisplayPort |
| Plug and Play: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rychlost přenosu dat: | 32,4 Gbit/s |
| 3D kompatibilita: | Ano |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Maximální rychlost obnovy: | 240 Hz |
| Zobrazovací formát: | 4320p, 2160p, 1080p |
| Podporované grafické rozlišení: | 3840 x 2160, 7680 x 4320, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Formát konektoru 2: | Přímý |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| Uzamykatelný konektor 2: | Ano |
| Zajištění: | Ano |
| Uzamykatelný konektor 1: | Ano |
| AWG (velikost drátu): | 30 |
| Multi-Stream Transport (MST): | Ano |
| Podpora HBR3: | Ano |
| Formát konektoru 1: | Přímý |
| Display Stream Compression (DSC): | Ano |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Šířka pásma: | 4050 MB/s |
| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ): | Ano |
| Certifikace: | WE CEE |
| Hmotnost: | 80 g |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Typ balení: | Taška |
| Hmotnost včetně balení: | 84 g |
| Návod na použití: | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
