Savio CL-204 DisplayPort kabel 1 m Černá
Kód: KBASAVDIS0007Detailní popis produktu
Savio CL-204 DisplayPort kabel 1 m Černá| Multi-Stream Transport (MST) | Ano |
| Display Stream Compression (DSC) | Ano |
| Uzamykatelný konektor 2 | Ano |
| Konektor 1 | DisplayPort |
| Rychlost přenosu dat | 32,4 Gbit/s |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 1 m |
| Maximální rychlost obnovy | 240 Hz |
| Zobrazovací formát | 2160p, 4320p, 1080p |
| AWG (velikost drátu) | 30 |
| Uzamykatelný konektor 1 | Ano |
| Zajištění | Ano |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Konektor 2 | DisplayPort |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Podporované grafické rozlišení | 7680 x 4320, 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ) | Ano |
| Certifikace | ce wee |
| Návod na použití | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DisplayPort cables |
|---|---|
| EAN: | 5902768707908 |
| Multi-Stream Transport (MST): | Ano |
| Display Stream Compression (DSC): | Ano |
| Uzamykatelný konektor 2: | Ano |
| Konektor 1: | DisplayPort |
| Rychlost přenosu dat: | 32,4 Gbit/s |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| Barva: | Černá |
| Délka kabelu: | 1 m |
| Maximální rychlost obnovy: | 240 Hz |
| Zobrazovací formát: | 2160p, 4320p, 1080p |
| AWG (velikost drátu): | 30 |
| Uzamykatelný konektor 1: | Ano |
| Zajištění: | Ano |
| Formát konektoru 2: | Přímý |
| Formát konektoru 1: | Přímý |
| Konektor 2: | DisplayPort |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Podporované grafické rozlišení: | 7680 x 4320, 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ): | Ano |
| Certifikace: | ce wee |
| Návod na použití: | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
