Patriot Memory Viper Venom PVV516G600C36K paměťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM
Kód: PAMPATDR50072Detailní popis produktu
Patriot Memory Viper Venom PVV516G600C36K paměťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM| Barva | Bílá, Černá |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| ECC | Ne |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 2 x 8 GB |
| Napětí paměti | 1.35 V |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| Komponent pro | PC |
| Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Ano |
| Typ chlazení | Chladič |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování) | Ano |
| Přenosová rychlost dat paměti | 6000 MT/s |
| CAS latence | 36 |
| ECC na desce | Ano |
| Výška | 43 mm |
| Šířka | 137 mm |
| Hmotnost | 52 g |
| Hloubka | 7 mm |
| Šířka balení | 179,9 mm |
| Hloubka balení | 20,3 mm |
| Výška balení | 158,7 mm |
| Hmotnost včetně balení | 169 g |
| Typ balení | Krabice |
| Certifikáty shody | CE, UKCA, RoHS, Federální komunikační komise (FCC), BSMI |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| EAN: | 4711378432107 |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| ECC: | Ne |
| Rozložení paměti (moduly x velikost): | 2 x 8 GB |
| Napětí paměti: | 1.35 V |
| Formát paměti: | 288-pin DIMM |
| Komponent pro: | PC |
| Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP): | Ano |
| Typ chlazení: | Chladič |
| Typ vnitřní paměti: | DDR5 |
| Typ vyrovnávací paměti: | Unregistered (unbuffered) |
| Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP): | 3.0 |
| AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování): | Ano |
| Přenosová rychlost dat paměti: | 6000 MT/s |
| CAS latence: | 36 |
| ECC na desce: | Ano |
| Výška: | 43 mm |
| Šířka: | 137 mm |
| Hmotnost: | 52 g |
| Hloubka: | 7 mm |
| Šířka balení: | 179,9 mm |
| Hloubka balení: | 20,3 mm |
| Výška balení: | 158,7 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 169 g |
| Typ balení: | Krabice |
| Certifikáty shody: | CE, UKCA, RoHS, Federální komunikační komise (FCC), BSMI |
