Patriot Memory Viper Venom paměťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM ECC
Kód: PAMPATDR50074Detailní popis produktu
Patriot Memory Viper Venom paměťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM ECC| Komponent pro | PC/server |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Napětí paměti | 1.1 V, 1.45 V, 1.4 V, 1.2 V, 1.35 V, 1.3 |
| ECC | Ano |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Ano |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| CAS latence | 40 |
| ECC na desce | Ano |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 8 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti | 6000 MT/s |
| Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Barva | Bílá, Černá |
| Hloubka | 7 mm |
| Šířka | 137 mm |
| Výška | 43 mm |
| Hmotnost | 52 g |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 148 mm |
| Hloubka balení | 13,7 mm |
| Hmotnost včetně balení | 73 g |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 85 °C |
| Certifikáty shody | Federální komunikační komise (FCC), RoHS, CE, UKCA |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| EAN: | 4711378427813 |
| Komponent pro: | PC/server |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
| Napětí paměti: | 1.1 V, 1.45 V, 1.4 V, 1.2 V, 1.35 V, 1.3 |
| ECC: | Ano |
| Formát paměti: | 288-pin DIMM |
| Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP): | Ano |
| Typ vnitřní paměti: | DDR5 |
| CAS latence: | 40 |
| ECC na desce: | Ano |
| Rozložení paměti (moduly x velikost): | 1 x 8 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti: | 6000 MT/s |
| Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP): | 3.0 |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Hloubka: | 7 mm |
| Šířka: | 137 mm |
| Výška: | 43 mm |
| Hmotnost: | 52 g |
| Typ balení: | Krabice |
| Šířka balení: | 70 mm |
| Výška balení: | 148 mm |
| Hloubka balení: | 13,7 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 73 g |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 85 °C |
| Certifikáty shody: | Federální komunikační komise (FCC), RoHS, CE, UKCA |
