Paměť PNY Performance DDR5 8GB 5600MHz CL40
Kód: PAMPNYDR50015Detailní popis produktu
Paměť PNY Performance DDR5 8GB 5600MHz CL40| Formát paměti | DIMM |
| Komponent pro | PC |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Ne |
| Podpora paměťových kanálů | 1 kanál |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 8 GB |
| Napětí paměti | 1.2 V |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Podsvícení | Ne |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| CAS latence | CL40 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| EAN: | 3536403407827 |
| Formát paměti: | DIMM |
| Komponent pro: | PC |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
| Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP): | Ne |
| Podpora paměťových kanálů: | 1 kanál |
| Rozložení paměti (moduly x velikost): | 1 x 8 GB |
| Napětí paměti: | 1.2 V |
| Typ vnitřní paměti: | DDR5 |
| Podsvícení: | Ne |
| Frekvence paměti: | 5600 MHz |
| CAS latence: | CL40 |
