Patriot Memory 8GB DDR4 paměťový modul 1 x 8 GB 2400 MHz
Kód: PAMPATDR40032Detailní popis produktu
Patriot Memory 8GB DDR4 paměťový modul 1 x 8 GB 2400 MHz| CAS latence | 17 |
| Napětí paměti | 1.2 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| ECC | Ne |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Komponent pro | PC/server |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Barva | Zelená |
| Hmotnost | 22 g |
| Hmotnost včetně balení | 30,5 g |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Varování | Chraňte před extrémními teplotami., Neotevírejte kryt paměťového modulu., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad. |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| EAN: | 814914022139 |
| CAS latence: | 17 |
| Napětí paměti: | 1.2 |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| ECC: | Ne |
| Rozložení paměti (moduly x velikost): | 1 x 8 GB |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Komponent pro: | PC/server |
| Frekvence paměti: | 2400 MHz |
| Formát paměti: | 288-pin DIMM |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 22 g |
| Hmotnost včetně balení: | 30,5 g |
| Kód harmonizovaného systému: | 84733020 |
| Varování: | Chraňte před extrémními teplotami., Neotevírejte kryt paměťového modulu., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad. |
| Osvědčení o udržitelnosti: | RoHS |
