Goodram IRDM X IR-X3200D464L16SA/16G paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 288-pin DIMM
Kód: PAMGORDR40327Detailní popis produktu
Goodram IRDM X IR-X3200D464L16SA/16G paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 288-pin DIMM| Typ chlazení | Chladič |
| Barva | Černá |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Komponent pro | PC/server |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Podpora paměťových kanálů | 1 kanál |
| ECC | Ne |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 16 GB |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| CAS latence | 16 |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Napětí paměti | 1.35 V |
| Typ balení | Blistr |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| EAN: | 5908267915097 |
| Typ chlazení: | Chladič |
| Barva: | Černá |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Komponent pro: | PC/server |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Podpora paměťových kanálů: | 1 kanál |
| ECC: | Ne |
| Rozložení paměti (moduly x velikost): | 1 x 16 GB |
| Formát paměti: | 288-pin DIMM |
| Frekvence paměti: | 3200 MHz |
| CAS latence: | 16 |
| Typ vyrovnávací paměti: | Unregistered (unbuffered) |
| Napětí paměti: | 1.35 V |
| Typ balení: | Blistr |
