Žvýkačka pro psy PETMEX Hovězí kůže 15cm 1000g
Kód: DLZPTXKSP0033Detailní popis produktu
Žvýkačka pro psy PETMEX Hovězí kůže 15cm 1000g| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Účinky na zdraví | Zubní ochrana |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Hmotnost | 1 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Zuby |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ zvířete | Pes |
| Typ balení | Plastové obaly |
| Příchuť krmiva | Hovězí |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Typ ošetření | Žvýkačky, kosti, Žvýkací, Přírodní |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Složení | 100% hovězí kůže |
| Hrubý popel | 4,51% |
| Bílkoviny | 76,6% |
| Obsah tuku | 7,19% |
| Žádné umělé přísady | Ano |
| Obsažená vlhkost | <11,4% |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Laktóza zdarma | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808161646 |
| Velikost plemene: | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Účinky na zdraví: | Zubní ochrana |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Zuby |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ zvířete: | Pes |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Příchuť krmiva: | Hovězí |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Typ ošetření: | Žvýkačky, kosti, Žvýkací, Přírodní |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Složení: | 100% hovězí kůže |
| Hrubý popel: | 4,51% |
| Bílkoviny: | 76,6% |
| Obsah tuku: | 7,19% |
| Žádné umělé přísady: | Ano |
| Obsažená vlhkost: | <11,4% |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Laktóza zdarma: | Ano |
