ZOLUX Pochoutka pro psy z jehněčí kůže - 200g
Kód: DLPZOUPRZ0023Detailní popis produktu
ZOLUX Pochoutka pro psy z jehněčí kůže - 200g| Typ balení | Sáček |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Ústní hygiena |
| Hmotnost | 200 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Bez obilovin, Bez lepku |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ ošetření | Zubní lékařství, Přírodní, Dieta, Žvýkačky, kosti, Hypoalergenní |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 3336024826492 |
| Typ balení: | Sáček |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Ústní hygiena |
| Hmotnost: | 200 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Bez obilovin, Bez lepku |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bezlepkový: | Ano |
| Typ ošetření: | Zubní lékařství, Přírodní, Dieta, Žvýkačky, kosti, Hypoalergenní |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
