VITAKRAFT Kachní filety XXL Mono - pochoutka pro psy - 250g
Kód: DLPVKAPRZ0050Detailní popis produktu
VITAKRAFT Kachní filety XXL Mono - pochoutka pro psy - 250g| Typ balení | Provázkový sáček |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 250 g |
| Další funkce | Monobílkoviny, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Bez obilovin |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť | Kachna |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bezlepkový | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Typ ošetření | Dieta, Masitý, Žvýkací, Přírodní |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel | 5,5% |
| Obsažená vlhkost | 25% |
| Bílkoviny | 50% |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Obsah tuku | 3,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4008239585851 |
| Typ balení: | Provázkový sáček |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 250 g |
| Další funkce: | Monobílkoviny, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Bez obilovin |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť: | Kachna |
| Bez sóji: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bezlepkový: | Ano |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Typ ošetření: | Dieta, Masitý, Žvýkací, Přírodní |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel: | 5,5% |
| Obsažená vlhkost: | 25% |
| Bílkoviny: | 50% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
| Obsah tuku: | 3,5% |
