VIRBAC Veggiedent Zen XS - psí pamlsek - 114g
Kód: DLPVIBPRZ0012Detailní popis produktu
VIRBAC Veggiedent Zen XS - psí pamlsek - 114g| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Veterinární klasifikace | Žvýkací produkty, Pochoutka |
| Další funkce | Bez lepku, Úleva od stresu, Bez kuřecího masa, Zubní |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Specifické potřeby zvířete | Celkové zdraví, Stres, Zuby, Zápach z úst, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Ústní hygiena |
| Velikost plemene | Mini 2,5 - 5 kg |
| Bez sóji | Ne |
| Typ ošetření | Zubní lékařství, Žvýkací |
| Bez cukru | Ne |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hmotnost | 114 g |
| Typ balení | Sáček |
| Psí plemeno | Všechna plemena miniaturních psů |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubá vláknina | 1,3% |
| Hrubý popel | 1,9% |
| Obsah tuku | 0,7% |
| Bílkoviny | 18,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 3597133083033 |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Veterinární klasifikace: | Žvýkací produkty, Pochoutka |
| Další funkce: | Bez lepku, Úleva od stresu, Bez kuřecího masa, Zubní |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Celkové zdraví, Stres, Zuby, Zápach z úst, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Ústní hygiena |
| Velikost plemene: | Mini 2,5 - 5 kg |
| Bez sóji: | Ne |
| Typ ošetření: | Zubní lékařství, Žvýkací |
| Bez cukru: | Ne |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hmotnost: | 114 g |
| Typ balení: | Sáček |
| Psí plemeno: | Všechna plemena miniaturních psů |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubá vláknina: | 1,3% |
| Hrubý popel: | 1,9% |
| Obsah tuku: | 0,7% |
| Bílkoviny: | 18,5% |
