UNISZKI Střední vepřové ucho Mono - pochoutka pro psa - 200 g
Kód: DLPUNZPRZ0030Detailní popis produktu
UNISZKI Střední vepřové ucho Mono - pochoutka pro psa - 200 g| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Snížení nervového napětí, Zuby, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Stres |
| Hmotnost | 200 g |
| Typ balení | Sáček |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hlavní příchuť | Vepřové maso |
| Další funkce | Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní |
| Typ ošetření | Zubní lékařství, Dieta, Žvýkačky, kosti, Přírodní, Výcvik, Žvýkací, Sušené |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Bílkoviny | 44,73% |
| Obsah tuku | 46,94% |
| Hrubý popel | 3,09% |
| Hrubá vláknina | <0,70% |
| Obsažená vlhkost | 6,72% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921212997 |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Snížení nervového napětí, Zuby, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Stres |
| Hmotnost: | 200 g |
| Typ balení: | Sáček |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Vepřové maso |
| Další funkce: | Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní |
| Typ ošetření: | Zubní lékařství, Dieta, Žvýkačky, kosti, Přírodní, Výcvik, Žvýkací, Sušené |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Bílkoviny: | 44,73% |
| Obsah tuku: | 46,94% |
| Hrubý popel: | 3,09% |
| Hrubá vláknina: | <0,70% |
| Obsažená vlhkost: | 6,72% |
