UNISZKI Kost z jelena střední Mono - pochoutka pro psa - 1 kus
Kód: DLPUNZPRZ0005Detailní popis produktu
UNISZKI Kost z jelena střední Mono - pochoutka pro psa - 1 kus| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Stres, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Snížení nervového napětí, Zuby |
| Psí plemeno | Všechna plemena středně velkých psů |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Typ balení | Sáček |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Kost |
| Další funkce | Bez lepku, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Přecitlivělost na potraviny |
| Typ ošetření | Hypoalergenní, Sušené, Zubní lékařství, Dieta, Žvýkačky, kosti, Přírodní |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Jelení |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Obsah tuku | 11,56% |
| Hrubá vláknina | <0,70% |
| Hrubý popel | 24,6% |
| Bílkoviny | 64,73% |
| Obsažená vlhkost | 10,8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921212584 |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Stres, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Snížení nervového napětí, Zuby |
| Psí plemeno: | Všechna plemena středně velkých psů |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Typ balení: | Sáček |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Kost |
| Další funkce: | Bez lepku, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Přecitlivělost na potraviny |
| Typ ošetření: | Hypoalergenní, Sušené, Zubní lékařství, Dieta, Žvýkačky, kosti, Přírodní |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Jelení |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Obsah tuku: | 11,56% |
| Hrubá vláknina: | <0,70% |
| Hrubý popel: | 24,6% |
| Bílkoviny: | 64,73% |
| Obsažená vlhkost: | 10,8% |
