UNISZKI Hovězí plíce Mono - pamlsek pro psa - 500 g
Kód: DLPUNZPRZ0010Detailní popis produktu
UNISZKI Hovězí plíce Mono - pamlsek pro psa - 500 g| Další funkce | Bez lepku, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní |
| Typ ošetření | Hypoalergenní, Žvýkací, Sušené, Zubní lékařství, Přírodní, Dieta |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Typ balení | Sáček |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Zuby, Snížení nervového napětí, Stres, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Hmotnost | 500 g |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel | 4,97% |
| Bílkoviny | 75,19% |
| Hrubá vláknina | <4,38% |
| Obsah tuku | 8,26% |
| Obsažená vlhkost | 9,78% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921212195 |
| Další funkce: | Bez lepku, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní |
| Typ ošetření: | Hypoalergenní, Žvýkací, Sušené, Zubní lékařství, Přírodní, Dieta |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Typ balení: | Sáček |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Zuby, Snížení nervového napětí, Stres, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Hmotnost: | 500 g |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel: | 4,97% |
| Bílkoviny: | 75,19% |
| Hrubá vláknina: | <4,38% |
| Obsah tuku: | 8,26% |
| Obsažená vlhkost: | 9,78% |
