UNISZKI Divoká kůže Mono - pochoutka pro psa - 100g
Kód: DLPUNZPRZ0016Detailní popis produktu
UNISZKI Divoká kůže Mono - pochoutka pro psa - 100g| Typ balení | Sáček |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Zuby, Snížení nervového napětí, Snížení potravinové intolerance, Stres, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 100 g |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Typ ošetření | Zubní lékařství, Sušené, Přírodní, Dieta, Žvýkačky, kosti, Hypoalergenní |
| Bezlepkový | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Další funkce | Bez lepku, Budování svalů, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní |
| Hlavní příchuť | Kanec |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel | 2,72% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Obsažená vlhkost | 3,2 % |
| Obsah tuku | 69,50% |
| Bílkoviny | 23,8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921217497 |
| Typ balení: | Sáček |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Zuby, Snížení nervového napětí, Snížení potravinové intolerance, Stres, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 100 g |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Typ ošetření: | Zubní lékařství, Sušené, Přírodní, Dieta, Žvýkačky, kosti, Hypoalergenní |
| Bezlepkový: | Ano |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Další funkce: | Bez lepku, Budování svalů, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní |
| Hlavní příchuť: | Kanec |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel: | 2,72% |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Obsažená vlhkost: | 3,2 % |
| Obsah tuku: | 69,50% |
| Bílkoviny: | 23,8% |
