UNISZKI Crunchy Hovězí s petrželí a kopřivou Mono - pochoutka pro psa - 80g
Kód: DLPUNZPRZ0003Detailní popis produktu
UNISZKI Crunchy Hovězí s petrželí a kopřivou Mono - pochoutka pro psa - 80g| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ ošetření | Hypoalergenní, Soubory cookie, Zubní lékařství, Výcvik, Dieta, Přírodní, Masitý |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Specifické potřeby zvířete | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Zuby, Stres, Snížení nervového napětí, Potravinová alergie |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Hmotnost | 80 g |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Typ balení | Sáček |
| Bezlepkový | Ano |
| Další funkce | Podpora kloubů, Monobílkoviny, Bez lepku, Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsah tuku | 27,48% |
| Bílkoviny | 35,95% |
| Hrubá vláknina | 2,8% |
| Obsažená vlhkost | 5,66% |
| Hrubý popel | 5,32% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921213567 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ ošetření: | Hypoalergenní, Soubory cookie, Zubní lékařství, Výcvik, Dieta, Přírodní, Masitý |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Specifické potřeby zvířete: | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Zuby, Stres, Snížení nervového napětí, Potravinová alergie |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Hmotnost: | 80 g |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Typ balení: | Sáček |
| Bezlepkový: | Ano |
| Další funkce: | Podpora kloubů, Monobílkoviny, Bez lepku, Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsah tuku: | 27,48% |
| Bílkoviny: | 35,95% |
| Hrubá vláknina: | 2,8% |
| Obsažená vlhkost: | 5,66% |
| Hrubý popel: | 5,32% |
