TRIXIE Junior Dots - pochoutka pro psy - 140g
Kód: DLZTXEKMP0002Detailní popis produktu
TRIXIE Junior Dots - pochoutka pro psy - 140g| Fáze života zvířete | Junior |
| Typ zvířete | Pes |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Typ balení | Plastové obaly |
| Hmotnost | 140 g |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso, Losos |
| Typ ošetření | Soubory cookie, Výcvik, Pro štěňata, Funkční |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bezlepkový | Ne |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Další funkce | Období růstu, Celkový zdravotní stav, Trénink |
| Bez sóji | Ano |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete | Junior |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování | Pevný |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny | 12% |
| Hrubý popel | 4% |
| Obsažená vlhkost | 17% |
| Obsah tuku | 7% |
| Hrubá vláknina | 1% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4011905315195 |
| Fáze života zvířete: | Junior |
| Typ zvířete: | Pes |
| Velikost plemene: | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Hmotnost: | 140 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Příchuť krmiva: | Kuřecí maso, Losos |
| Typ ošetření: | Soubory cookie, Výcvik, Pro štěňata, Funkční |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bezlepkový: | Ne |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Další funkce: | Období růstu, Celkový zdravotní stav, Trénink |
| Bez sóji: | Ano |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny: | 12% |
| Hrubý popel: | 4% |
| Obsažená vlhkost: | 17% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
