SYTA MICHA Mini pamlsky s králíkem Mono - pochoutka pro psy - 60 g
Kód: DLPSMHPRZ0049Detailní popis produktu
SYTA MICHA Mini pamlsky s králíkem Mono - pochoutka pro psy - 60 g| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Typ ošetření | Výcvik, Hypoalergenní, Masitý, Pro štěňata |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť | Králík |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Monobílkoviny, Bez lepku, Trénink |
| Bez sóji | Ano |
| Typ balení | Plastové obaly |
| Bez cukru | Ano |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Bezlepkový | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů, Malá plemena psů, Všechna plemena miniaturních psů |
| Forma dávkování | Pevný |
| Hmotnost | 60 g |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsažená vlhkost | 17% |
| Hrubý popel | 17% |
| Bílkoviny | 46% |
| Hrubá vláknina | 1,75% |
| Obsah tuku | 15% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905108734329 |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Typ ošetření: | Výcvik, Hypoalergenní, Masitý, Pro štěňata |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť: | Králík |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Monobílkoviny, Bez lepku, Trénink |
| Bez sóji: | Ano |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Bez cukru: | Ano |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Bezlepkový: | Ano |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů, Malá plemena psů, Všechna plemena miniaturních psů |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Hmotnost: | 60 g |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsažená vlhkost: | 17% |
| Hrubý popel: | 17% |
| Bílkoviny: | 46% |
| Hrubá vláknina: | 1,75% |
| Obsah tuku: | 15% |
