Purina Friskies Funtastix 175 g Adult
Kód: DLZPUIKSP0072Detailní popis produktu
Purina Friskies Funtastix 175 g Adult| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Trénink |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Typ ošetření | Žvýkačky, kosti, Zubní lékařství |
| Typ balení | Sáček |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, Vitamín E, Vitamín D3 |
| Hmotnost | 175 g |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Řada | PURINA Friskies |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny | 13% |
| Obsah vitamínu E | 66 mg/kg |
| Obsah tuku | 4,5% |
| Obsah vitamínu D3 | 660 IU/kg |
| Hrubý popel | 3,3% |
| Hrubá vláknina | 0,75% |
| Obsah vitamínu A | 9800 IU/kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 7613033444814 |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Trénink |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Typ ošetření: | Žvýkačky, kosti, Zubní lékařství |
| Typ balení: | Sáček |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, Vitamín E, Vitamín D3 |
| Hmotnost: | 175 g |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Řada: | PURINA Friskies |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny: | 13% |
| Obsah vitamínu E: | 66 mg/kg |
| Obsah tuku: | 4,5% |
| Obsah vitamínu D3: | 660 IU/kg |
| Hrubý popel: | 3,3% |
| Hrubá vláknina: | 0,75% |
| Obsah vitamínu A: | 9800 IU/kg |
