PETMEX Wild boar stripes Mono - pamlsek pro psa - 200g
Kód: DLPPTXPRZ0055Detailní popis produktu
PETMEX Wild boar stripes Mono - pamlsek pro psa - 200g| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Bez lepku, Monobílkoviny |
| Hlavní příchuť | Zvěřina |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez sóji | Ano |
| Typ balení | Sáček |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový | Ano |
| Hmotnost | 200 g |
| Typ ošetření | Hypoalergenní, Zubní lékařství, Přírodní |
| Bez cukru | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Specifické potřeby zvířete | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel | 25,21% |
| Obsah tuku | 23,4% |
| Hrubá vláknina | 3,3% |
| Obsažená vlhkost | 3,7% |
| Bílkoviny | 37,9% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808164951 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Bez lepku, Monobílkoviny |
| Hlavní příchuť: | Zvěřina |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez sóji: | Ano |
| Typ balení: | Sáček |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hmotnost: | 200 g |
| Typ ošetření: | Hypoalergenní, Zubní lékařství, Přírodní |
| Bez cukru: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Specifické potřeby zvířete: | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel: | 25,21% |
| Obsah tuku: | 23,4% |
| Hrubá vláknina: | 3,3% |
| Obsažená vlhkost: | 3,7% |
| Bílkoviny: | 37,9% |
